Životní pojištění Uniqa

Vyplňte náš kontaktní formulář

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat náš specialista.

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Email:
Město: *
PSČ: *
Poznámka:

* Povinné položky

Pojišťovna Uniqa patří mezi deset největších pojišťoven na českém trhu životního pojištění. Pojišťovna Uniqa byla založena roku 1993 původně jako česko-rakouská pojišťovna. Nyní působí již ve 20 zemích celé Evropy a v České republice má přibližně 90 poboček.
 

Máte zájem o srovnání nejlepších životních pojištění na české trhu?


Kvalitní srovnání životního pojištění lze vytvořit po prvotní konzultaci, kde zjistíme vaše potřeby, připravíme pro vás nejlepší srovnání životního pojištění a vybereme to nejvhodnější právě pro vás. Domluvte si nezávaznou schůzku s odborníkem!
 

Srovnání životního pojištění

 

O životním pojištění Uniqa

Pojišťovna Uniqa nabízí všechny druhy životního pojištění – úrazové, investiční i kapitálové a to jak v individuálních, tak i skupinových formách. Pojištění Uniqa je velmi výhodnou kombinací životní pojištění s úrazovým připojištěním. Svůj důraz klade pojišťovna Uniqa na kvalitu a inovaci poskytovaných služeb.

 

Sjednaní životního ppojiště

 

Důležité informace o UNIQA pojišťovně, a. s.:


-  sídlo společnosti: Evropská 136, 160 12, Praha 6
-  základní kapitál: 480 mil. Kč
-  akcionáři:
              - UNIQA International Versicherungs-Holding GmbH (100 %)

 

Chcete zaslat dotaz na životní pojištění

 

Chcete se dozvědět více o životním pojištění Uniqa?


Chcete-li se dozvědět více o životním pojištění Uniqa, využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku se specialistou na pojištění, který přesně vám na míru sestaví finanční plán pro pojištění a navrhne nejvhodnější řešení, jak vám pomoci. Navštivte sekci životní pojištění srovnání, kde naleznete srovnání produktů jednotlivých pojišťoven v ČR.

 


TOPlist