Životní pojištění Generali

Vyplňte náš kontaktní formulář

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat náš specialista.

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Email:
Město: *
PSČ: *
Poznámka:

* Povinné položky

 

Generali pojišťovna u nás působí již 3. století, neboť její fungování začalo již v roce 1832 v Praze. Avšak teprv v roce 1993 obnovuje svojí působnost na trhu pojištění v České republice. Jako akciová společnost působí Generali pojišťovna od roku 1995 a dnes je považována za jednu z nejsilnějších a nejspolehlivějších pojišťoven na trhu nejen životního pojištění

 

Máte zájem o srovnání nejlepších životních pojištění na české trhu?


Kvalitní srovnání životního pojištění lze vytvořit po prvotní konzultaci, kde zjistíme vaše potřeby, připravíme pro vás nejlepší srovnání životního pojištění a vybereme to nejvhodnější právě pro vás. Domluvte si nezávaznou schůzku s odborníkem!

 

Srovnání životního pojištění

 

Generali pojišťovna nabízí širokou nabídku nejrůznějších typů pojištění - např. životní pojištění, majetkové pojištění, pojištění motorových vozidel, odpovědnosti a průmyslových rizik.

 

Sjednaní životního ppojiště

 

Důležité informace o pojišťovně Generali, a. s.:


-  sídlo společnosti: Bělehradská 299/132, 120 00, Praha - Vinohrady
-  základní kapitál: 500 mil. Kč
-  akcionáři:
             - Generali PPF Holding Vienna AG  (100 %)
 

Chcete zaslat dotaz na životní pojištění

 

Chcete se dozvědět více o životním pojištění Generali?


Chcete-li se dozvědět více o životním pojištění Generali, využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku se specialistou na pojištění, který přesně vám na míru sestaví finanční plán pro pojištění a navrhne nejvhodnější řešení, jak vám pomoci. Navštivte sekci životní pojištění srovnání, kde naleznete srovnání produktů jednotlivých pojišťoven v ČR.

 


TOPlist