Životní pojištění ČSOB

Vyplňte náš kontaktní formulář

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat náš specialista.

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Email:
Město: *
PSČ: *
Poznámka:

* Povinné položky


ČSOB pojišťovna byla založena roku 1994 jako Chmelařská pojišťovna a teprve později roku 1996 se stala pojišťovnou ČSOB a vstoupila na český pojistný trh. ČSOB pojišťovna je členem holdingu ČSOB a v současnosti je čtvrtou největší pojišťovnou v České republice.
 

Máte zájem o srovnání nejlepších životních pojištění na české trhu?


Kvalitní srovnání životního pojištění lze vytvořit po prvotní konzultaci, kde zjistíme vaše potřeby, připravíme pro vás nejlepší srovnání životního pojištění a vybereme to nejvhodnější právě pro vás. Domluvte si nezávaznou schůzku s odborníkem!

 

O ČSOB


ČSOB životní pojištění nabízí celou řadu životních pojištění pro každého klienta. Každý klient si může zvolit druh pojištění, buď pojištění s běžně placeným pojistným nebo naopak pojištění s jednorázovým vkladem.
 

Sjednaní životního ppojiště

 

Důležité informace o ČSOB  pojišťovně, a. s.:


-  sídlo společnosti: Na Pankráci 310/60, 140 00 Praha 4
-  základní kapitál: 1,536 mld. Kč
-  akcionáři:
         - ČSOB, a. s. (100 %)
 

Chcete zaslat dotaz na životní pojištění

 

Chcete se dozvědět více o ČSOB pojišťovně?


Chcete-li se dozvědět více o životním pojištění ČSOB pojišťovny, využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku se specialistou na pojištění, který přesně vám na míru sestaví finanční plán pro pojištění a navrhne nejvhodnější řešení, jak vám pomoci. Navštivte sekci životní pojištění srovnání, kde naleznete srovnání produktů jednotlivých pojišťoven v ČR.

 


TOPlist