Životní pojištění ČPP

Vyplňte náš kontaktní formulář

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat náš specialista.

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Email:
Město: *
PSČ: *
Poznámka:

* Povinné položky


Česká podnikatelská pojišťovna 
(ČPP) působí na trhu od roku 1995. V roce 2005 vstoupila na trh jako Česká podnikatelská pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group, přičemž jejím hlavním akcionářem je Kooperativa pojišťovna. Díky svému vysokému kapitálu řadíme ČPP mezi silné pojišťovny českého pojistného trhu.

 

Máte zájem o srovnání nejlepších životních pojištění na české trhu?


Kvalitní srovnání životního pojištění lze vytvořit po prvotní konzultaci, kde zjistíme vaše potřeby, připravíme pro vás nejlepší srovnání životního pojištění a vybereme to nejvhodnější právě pro vás. Domluvte si nezávaznou schůzku s odborníkem!

 

Srovnání životního pojištění

 

O životní pojištění ČPP

Svým klientům ČPP nabízí komplexní a moderní pojistná řešení v oblasti nejen životního pojištění, ale také v oblasti majetkového, investičního, úrazového, odpovědnostního a cestovního pojištění.
 

ČPP životní pojištění je kombinací pojistky se spořením. Hlavní důraz při sjednávání pojištění je kladen na bezpečnost investovaných finančních prostředků klientů.

 

Sjednaní životního ppojiště

 

Důležité informace o České podnikatelské pojišťovně, a. s.:

-  sídlo společnosti: Budějovická 2, 140 21, Praha 4
-  základní kapitál: 1 mld. Kč
-  akcionáři:
             - Kooperativa pojišťovna, a.s, Vienna Insurance Group
 

Chcete zaslat dotaz na životní pojištění

 

Chcete se dozvědět více o životním pojištění České podnikatelské pojišťovny?


Chcete-li se dozvědět více o životním pojištění České podnikatelské pojišťovny, využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku se specialistou na pojištění, který přesně vám na míru sestaví finanční plán pro pojištění a navrhne nejvhodnější řešení, jak vám pomoci. Navštivte sekci životní pojištění srovnání, kde naleznete srovnání produktů jednotlivých pojišťoven v ČR.

 


TOPlist