Životní pojištění srovnání

Vyplňte náš kontaktní formulář

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat náš specialista.

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Email:
Město: *
PSČ: *
Poznámka:

* Povinné položkyChceme vás zasvětit do problematiky životního pojištění a naším přáním je, abyste měli dokonalý přehled o trhu životního pojštění v České republice. Proto jsme připravili tuto sekci životní pojištění srovnání, kde vám nabízíme služby našich specialistů nejen na životní pojištění. Naše služby nabízíme zdarma a zcela nezávazně.

 

Srovnání nejlepších životních pojištění na české trhu?

Kvalitní srovnání nabídky životního pojištění lze vytvořit po první konzultaci s našimi specialisty na životní pojištění. Zde zjistíme vaše potřeby a představy a poté pro vás připravíme srovnání životního pojištění a vybereme to nejvhodnější právě pro vaše účely. Konzultace ohledně životního pojištění srovnání je  pro vás nezávazná a bezplatná, neplyne z ní následně žádný závazek pro uzavření životního pojištění.

 

Životní pojištění srovnání vám nabízí

 • Ušetříte čas, neboť nebudete nuceni obcházet postupně jednotlivé pojišťovny.
 • Navrhneme pro vás ideální nastavení pojistných částek.
 • Zdarma vám zařídíme sjednání životního pojištění.

 

Pokud máte zájem o srovnání životního pojištění, vyplňte kontaktní formulář a zdarma na základě analýzy vybereme nejvhodnější životní pojištění a to zcela nezávisle.

 

Srovnání životního pojištění 

 

 

Kdy si sjednat životní pojištění?

Životní pojištění je nutné uzavřít zejména, pokud hlavní živitel rodiny pracuje např. ve velice rizikovém prostředí, nebo také při plánování hypotéky na vlastní bydlení či využití leasingu a čerpání dalších úvěrů.

 

 

Je důležité si životní pojištění porovnat!

Pokud chcete mít skutečně správný přehled nad životními pojištěními, které nabízejí různé pojišťovny v České republice, je velice důležité zjistit aktuální informace a životní pojištění porovnat. Jedním z řešení je obejít si všechny životní pojišťovny a vyzjistit jejich podmínky avšak mnohem výhodnější a časově úspornější je vyhledat si náležitého odborníka, který vám toto vše usnadní, nabídne vám životní pojištění srovnání a navrhne optimální řešení právě pro vás a vaši rodinu!
 

    Domluvte si schůzku s našimi specialisty již dnes!


Naši odborníci mají několikaleté zkušenosti v oboru životního pojištění a neustále pozorují změny oblasti životního pojištění. Pro vás je proto nejvíce výhodné domluvit si nezávaznou schůzku, kde budou popsány jednotlivá životní pojištění srovnání a podmínky pro uzavření životního pojištění u pojišťoven v České republice.

 

Chcete se dozvědět více o životním pojištění srovnání?


Chcete-li se dozvědět více o životním pojištění, využijte našich služeb, které jsou zdarma a domluvte si schůzku se specialistou na pojištění, který přesně vám na míru sestaví finanční plán pro pojištění a navrhne nejvhodnější řešení, jak vám pomoci.

 

Chcete zaslat dotaz na životní pojištění

 

Životní pojištění v ČR

 

Všechny subjekty poskytující pojišťovací služby v ČR podléhají dozoru a musí být členy České asociace pojišťoven. 
 

Máte zájem o srovnání nejlepších životních pojištění na české trhu?


Kvalitní srovnání životního pojištění lze vytvořit po prvotní konzultaci, kde zjistíme vaše potřeby, připravíme pro vás nejlepší srovnání životního pojištění a vybereme to nejvhodnější právě pro vás. Domluvte si nezávaznou schůzku s odborníkem!

 

Srovnání životního pojištění
 

Česká asociace pojišťoven

Česká asociace pojišťoven sdružuje v nynější době celkem 32 členů na trhu v ČR poskytující nejen životní pojištění.
 

Všichni členové České asociace pojišťoven se řídí Stanovami asociace a mají tedy povinnost dodržovat Kodex etiky v pojišťovnictví.
 

Hlavní úkoly asociace

Jejím důležitým posláním asociace e zejména zastupování, obhajování a prosazování zájmů členských pojišťoven a také jejich klientů ve vztahu k orgánům státní správy, legislativě a dalším subjektům.

Dalším, velice důležitým úkolem asociace je podpora zájmů pojistného trhu v ČR vůči Evropské unii, spolupráce se zahraničními asociacemi a institucemi a podpora rozvoje pojišťovnictví a pojistného trhu v České republice.

 

My vám představíme ty nejdůležitější členy ČAP:

 

 • Pojišťovna České spořitelny

 • Pojišťovna Uniqa

 • Česká podnikatelská pojišťovna

 • Pojišťovna Generali

 • Pojišťovna ING

 • Pojišťovna ČSOB

 • Česká pojišťovna

    

Chcete zaslat dotaz na životní pojištění

 

Chcete se dozvědět více o životním pojištění jednotlivých pojišťoven v ČR?


Chcete-li se dozvědět více o životním pojištění v ČR, využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku se specialistou na pojištění, který přesně vám na míru sestaví finanční plán pro životní pojištění a navrhne nejvhodnější řešení, jak vám pomoci. Navštivte také sekci životní pojištění srovnání, kde naleznete srovnání produktů jednotlivých pojišťoven v ČR.

 


TOPlist