Životní pojištění kalkulačka

Vyplňte náš kontaktní formulář

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat náš specialista.

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Email:
Město: *
PSČ: *
Poznámka:

* Povinné položky


Zde jsme pro vás připravili životní pojištění kalkulačka, která vám usnadní výpočet pro vaše životní pojištění. Pokud si chcete spořit na vaše stáří, měli byste vědět předem, kolik vám toto spoření peněz přinese.
 
 

Chcete zaslat dotaz na
životní pojištěníMožnosti životního pojištění

Variant životního pojištění je hodně, mezi nejvyužívanější patří životní pojištění rizikové, kapitálové životní pojištění a investiční životní pojištění. Pokud máte zájem o srovnání životního pojištění, domluvte si schůzku s našimi konzultanty, kteří vám zcela zdarma a nezávisle poradí.

Sjednaní životního
ppojiště

Životní pojištění kalkulačka a náklady

Zjistěte si výši vaší naspořené částky na životní pojištění kalkulačka,zadejte následující požadavky jakými jsou celková výše nesplacených dluhů, nesplacená hypotéka, průměrné měsíční výdaje, provoz domácnosti, počet nezletilých dětí, měsíční příjem partnera, výše jiných pojistných částek atd.
 

Kde jsme čerpali při sestavování životní pojištění kalkulačky?

Zahrnuli jsme zde významné výdaje a závazky, které jsou nákladem celé vaší rodiny. Mohou to být např. splátky úvěrů, výdaje na provoz domácnosti apod. Poté z těchto zadaných informací vyjde orientační částka pojistného, která by byla optimální pro zabezpečení vaší rodiny v případě vaší ztráty či ztráty zaměstnání.
 

Životní pojištění na míru

Každé pojištění lze přizpůsobit potřebám a požadavkům pojištěného. Výhodnými životními pojištěními jsou ta, kde je možnost spoření. Sami si zde určíte zhodnocování vašich investic a s naspořenými prostředky můžete disponovat již během pojistné doby. Vždy přesně víte za co platíte a kolik vás stojí pojistná ochrana. Nechte si poradit to pravé životní pojištění pro vás!
 

Chcete zaslat dotaz na životní pojištění

 

 


TOPlist