Úrazové pojištění pro děti


Může se stát, že kdykoli během života se vašemu dítěti se přihodí něco nepříjemného o a nemusí to vůbec být způsobeno vaší vinou. Děti jsou stále vystavovány nebezpečí nehod a úrazů a těžký úraz totiž může značně zkomplikovat život nejen dítěti, ale i jeho rodině.
 

Máte zájem o srovnání nejlepších životních či úrazových pojištění na české trhu?


Kvalitní srovnání životního pojištění lze vytvořit po prvotní konzultaci, kde zjistíme vaše potřeby, připravíme pro vás nejlepší srovnání životního pojištění a vybereme to nejvhodnější právě pro vás. Domluvte si nezávaznou schůzku s odborníkem!

 

Srovnání životního pojištění

 

Nemůžeme vaše dítě ochránit před úrazem, ale můžeme vám zaručit pomoc, jak překonat nejtěžší chvíle v životě a to vše díky úrazovému pojištění pro děti.

 

Sjednaní životního ppojiště

 

Úrazové pojištění pro děti zabezpečí dítě pro případ úrazu, který může nastat v době volna doma i venku, ve škole nebo při sportu nebo cestování. Může přinést nám i  našim dětem příjemný pocit jistoty.


V případě, že k takové bolestné události dojde se díky tomu, že již dříve bylo uzavřeno úrazové pojištění pro děti, rodina nedostane do špatné životní situace a může dítěti vytvořit příjemné prostředí nebo mu zajistit kvalitnější léčbu.
 

Výše plnění úrazového pojištění pro děti


Součástí úrazového pojištění pro děti je plnění v případě trvalých následků po úrazu a to již od 1 % tělesného poškození a až čtyřnásobné plnění pokud jde o závažné poškození. Dále úrazové pojištění pro děti poskytuje krytí pro případ úmrtí následkem úrazu a plnění za dobu léčení úrazu již od 15. dne.
 

Chcete zaslat dotaz na životní pojištění

 

Chcete se dozvědět více o úrazovém pojištění pro děti?


Chcete-li se dozvědět více o úrazovém pojištění pro děti, využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku se specialistou na úrazové pojištění, který přesně vám na míru sestaví finanční plán pro úrazové pojištění a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.

 

 


TOPlist