Proč životní pojištění


Životní pojištění je nutné uzavřít zejména, pokud daná osoba pracuje např. ve velice rizikovém prostředí, pokud je žiivitelem rodiny a rodina je na něm zcela finančně závislá nebo také při plánování hypotéky na vlastní bydlení či využití leasingu a čerpání jiného úvěru.
 

Máte zájem o srovnání nejlepších životních pojištění na české trhu?


Kvalitní srovnání životního pojištění lze vytvořit po prvotní konzultaci, kde zjistíme vaše potřeby, připravíme pro vás nejlepší srovnání životního pojištění a vybereme to nejvhodnější právě pro vás. Domluvte si nezávaznou schůzku s odborníkem!

 

Srovnání životního pojištění

 

Důvody, proč uzavřít životní pojištění


Dalším neméně důležitým důvodem pro uzavření životního pojištění je výhodná kombinace pojistné ochrany vaší osoby a zhodnocování vložených peněz formou kapitálového životního pojištění či investičního životního pojištění.

Navíc u těchto druhů životního pojištění lze uplatnit odpočet zaplaceného pojistného od daňového základu, daňové úlevy.

V dnešní době je nabízené životní pojištění velice různorodé a lze jejich parametry měnit tak, aby vyhovovali aktuální potřebě klienta.


Životní pojištění řeší čtyři základní životní situace, které mohou nastat:

  • finanční zabezpečení na stáří,
  • závažná onemocnění,
  • úraz,
  • smrt.

 

Sjednaní životního ppojiště

 

Co je při uzavírání životního pojištění velice důležité?

 

  • Jestli je někdo finančně závislý na vašem nynějším příjmu, např. vaše rodina.


Sjednání kvalitního životního pojištění by mělo být více než samozřejmé pro všechny, jejichž příjem tvoří hlavní finanční zdroje rodinného či firemního rozpočtu.
 

  • Jestli se chcete ve vašem mládí, kdy máte pravidelný příjem, zajistit pro možné zdravotní potíže v pozdějším věku.


Zde hraje roli čas – čím jste mladší, tím více jsou pojišťovny ochotny vás životně pojistit. S narůstajícím věkem roste vaše rizikovost a tím i cena životní pojistky.
 

  • Pokud uvažujete např. vzít si úvěr na dům či byt, dražší auto nebo také na podnikání.


V těchto případech dost často hypoteční banky životní pojištění smluvně vyžadují.
 

Chcete zaslat dotaz na životní pojištění


Chcete se dozvědět více o životním pojištění?

 

Vvyužijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku se specialistou na životní pojištění, který přesně vám na míru sestaví finanční plán životního pojištění a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.

 

Spočítejte si, kolik získáte v rámci životního pojištění na životní pojištění kalkulačka nebo se podívejte se na životní pojištění srovnání, kde vám názorně ukážeme, které životní pojištění je pro vás to nejlepší. 

 


TOPlist