Pojištění

Vyplňte náš kontaktní formulář

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat náš specialista.

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Email:
Město: *
PSČ: *
Poznámka:

* Povinné položky


Nikdo z nás nežije ve zcela ideálním prostředí. Náš život je plný každodenních změn a tedy i naše potřeby a rizika jsou proměnlivé. Je proto velmi důležité přemýšlet nad tím, jak se náš život vyvíjí a mění. Tomuto přizpůsobovat i zabezpečení proti každodenním rizikům, jako je např. příjmová stránka, potřeba bydlení, počet dětí v rodině atd., a to formou životního pojištění.
 

Máte zájem o srovnání nejlepších životních pojištění na české trhu?

 

Kvalitní srovnání životního pojištění lze vytvořit po prvotní konzultaci, kde zjistíme vaše potřeby, připravíme pro vás nejlepší srovnání životního pojištění a vybereme to nejvhodnější právě pro vás. Domluvte si nezávaznou schůzku s odborníkem!
 

 

Srovnání životního pojištění
 

Účel pojištění?     


Primárním účelem pojištění je zmírnění nebo odstranění nepříznivých následků způsobené nejrůznějšími nahodilými událostmi.

Efektivní způsob tvorby a rozdělování peněžních rezerv v podobě pojištění k úhradě potřeb, které z těchto nahodilých událostí vznikají. 
 

Co vše je možné pojistit?

  • Majetek pro případné jeho poničení, úplné zničení, pro jeho ztrátu či odcizení nebo dalších škod, které na něm
    mohou vzniknout = pojištění majetku.
  • Občana pro jeho případné tělesné poškození, smrt, pro dožití určitého věku nebo vzniku další pojistné události
    = pojištění osob.
  • Odpovědnost za škodu vzniklou vašimi činy na životě a zdraví nebo na některých věcech, popřípadě odpovědnost za další majetkovou škodu = pojištění odpovědnosti za škodu.

 

Sjednaní životního ppojiště

 

Jaké pojištění zvolit?


Existují různé druhy pojištění, ať už životní pojištění, úrazové pojištění, pojištění majetku či tzv. povinné ručení. Rozmanitost nabídky pojištění v ČR ještě násobí různé kombinace pojištění s dalšími produkty, jakými jsou např. spoření či investování. Tyto kombinace pojištění a spoření či investování spojují příjemné s užitečným – jak pojistnou ochranu tak i zhodnocení vašich finančních prostředků.

 

Chcete zaslat dotaz na životní pojištění

 

Chcete se dozvědět více o pojištění?


Chcete-li se dozvědět více o pojištění, využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku se specialistou na pojištění, který přesně vám na míru sestaví finanční plán pojištění a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci. 

 


TOPlist