Americká hypotéka

Pořiďte si co potřebujete nebo po čem vaše srdce touží. Zaplaťte všechny složenky nebo si jeďte užívat na dovolenou. To vše vám umožní americká hypotéka. Nejvýhodnější neúčelový úvěr na našem trhu. Získat americkou hypotéku je poměrně snadné a dosáhnout na ni může téměř každý.
 

Proč si sjednat americkou hypotéku

Americká hypotéka vám může pomoci získat peníze na cokoliv potřebujete. Jelikož se jedná o neúčelový úvěr, nemusíte nikomu sdělovat, na co peníze použijete. I když je americká hypotéka neúčelový úvěr, nabízí mnohem nižší úrokovou sazbu. V nebankovní sektoru od 6 %, v bankovním dokonce od 4,99 %. Výhodně tak můžete vyřešit tíživou finanční situaci nebo získat peníze na cokoliv chcete.
 

Základní parametry americké hypotéky

  • Americká hypotéka může být sjednána až na 20 let, ve výjimečných případech i na 30
  • Úrokové sazby jsou výhodnější než u běžných neúčelových úvěrů
  • Úvěr se zaručuje zástavním právem k nemovitosti
  • Nemusíte být majitelem nemovitosti
  • Stačí mít souhlas majitele s jejím zastavením
  • Výše úvěru se pohybuje mezi sto tisíci a pěti miliony
  • Pro maximální výši je rozhodující odhadní cena nemovitosti
  • Úvěr je obvykle poskytován do 70 % její hodnoty
 

Jak najít nejlepší nabídku na trhu

Dalo by se říct, že najít nejlepší nabídku americké hypotéky na trhu je běh na dlouhou trať. Musíte obejít všechny banky i nebankovní investory, kteří americkou hypotéku nabízí, zjistit jejich podmínky a následně si nabídky porovnat. Tuto práci za vás může udělat také nezávislá společnost, která vám nejen vybere tu nejzajímavější nabídku, ale pomůže vám i se sjednáním úvěru.
 

Čím se jednotlivé nabídky liší

Nabídky jednotlivých investorů se budou pravděpodobně lišit především v umožněné délce splácení, výši úvěru i dalších ohledech. Ne každý investor totiž nabízí až 70 % z hodnoty nemovitosti, někde dostanete jen 50 %. Výměnou za to vám ale mohou nabídnout nižší úrok nebo možnost rozložit si splátky na delší dobu. Proto se vyplatí důkladně se seznámit se všemi nabízenými možnostmi a zvážit, zda je pro vás důležitější například nižší měsíční splátka, nebo vyšší celková úspora na úrocích.
 

TOPlist