Životní pojištění pro děti

Vyplňte náš kontaktní formulář

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat náš specialista.

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Email:
Město: *
PSČ: *
Poznámka:

* Povinné položky


Každý rodič si už někdy položil otázku: Co bude s mým dítětem, když se mi náhodou něco stane? Jednou z možností, jak pro tyto ojedinělé případy vaše dítě zajistit je speciální životní pojištění pro děti.
 

Máte zájem o srovnání nejlepších životních pojištění pro děti na české trhu?


Kvalitní srovnání životního pojištění lze vytvořit po prvotní konzultaci, kde zjistíme vaše potřeby, připravíme pro vás nejlepší srovnání životního pojištění a vybereme to nejvhodnější právě pro vás. Domluvte si nezávaznou schůzku s odborníkem!

 

Srovnání životního pojištění
 

Životní pojištění pro děti většinou kombinuje pojistnou ochrany se spořením.


Pří uzavírání životního pojištění pro děti musíme uvažovat jinak, než v případě výběru pro dospělé. V tomto případě nás tolik nezajímá, kolik vyplatí pojišťovna peněz, když si dítě zlomí nohu nebo v případě úmrtí dítěte, neboť na dítěti není závislá domácnost.
 

Rodiče by tedy měli při zvažování životního pojištění pro děti hledat produkt takový, u kterého by při úmrtí rodiče nebo jiné dospělé osoby, na kterém je dítě závislé došlo k výplatě peněz směrem k dítěti.
 

Kdo může uzavřít životní pojištění pro děti?

 

Životní pojištění pro děti může dítěti uzavřít kdokoli, tedy rodiče, prarodiče nebo jiný dospělý, který je či není v příbuzenském vztahu s dítětem.
 

Sjednaní životního ppojiště

 

Při uzavírání životního pojištění pro děti bychom si měli zodpovědět tyto otázky:

  • Chceme-li zajistit dítěti prostředky na start do samotného života.
  • Chceme-li zabezpečit dítě pro případ, že se s vámi něco stane.
  • Chceme-li zajistit dítě pro případ nemoci či úrazu.

 

Životní pojištění pro děti nebo úrazové pojištění pro děti?


Jestliže chcete, aby vaše dítě v rámci životního pojištění pro děti získalo určité bolestné, když si např. na horách zlomí ruku, pak si můžete zvolit produkt, kdy bude vaše dítě úrazově pojištěno. Pokud totiž dojde k úrazu je dítěti dle závažnosti úrazu vyplacena pojistnou smlouvou stanovená částka.

Účelem tohoto pojištění je mít dostatečné finanční prostředky na nákladné léčení, např. rehabilitace nebo pobyt v lázních.
 

Chcete zaslat dotaz na životní pojištění

 

Chcete se dozvědět více o životním pojištění pro děti?


Chcete-li se dozvědět více o životním pojištění pro děti, využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku se specialistou na životní pojištění pro děti, který přesně vám na míru sestaví finanční plán pro životní pojištění pro děti a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.
 

 


TOPlist