Kapitálové životní pojištění

Vyplňte náš kontaktní formulář

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat náš specialista.

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Email:
Město: *
PSČ: *
Poznámka:

* Povinné položky

 

Kapitálové životní pojištění v sobě zahrnuje pojištění pro případ smrti nebo dožití. Pojistná částka může být sjednána pro obě rizika shodně nebo účastník kapitálového životního pojištění má možnost si zvolit zvlášť pojistnou částku pro případ smrti a zvlášť pro případ dožití.
 

Máte zájem o srovnání nejlepších životních pojištění na českém trhu?


Kvalitní srovnání životního pojištění lze vytvořit po prvotní konzultaci, kde zjistíme vaše potřeby, připravíme pro vás nejlepší srovnání životního pojištění a vybereme to nejvhodnější právě pro vás. Domluvte si nezávaznou schůzku s odborníkem!

 

Srovnání životního pojištění
 

Zaručené zhodnocení kapitálového životního pojištění je v dnešní době porovnatelné s úročením spořících účtů avšak s velice důležitou výhodou je zde možnost daňového odpočtu ze základu daně.
 

Kapitálové životní pojištění - pojištění a spoření v jednom

 

Po celou dobu trvání kapitálového životního pojištění jste pojištění proti nešťastné události a také současně slouží jako výhodné spoření, protože na konci pojištění vám pojišťovna vyplatí sjednanou částku, která bude zvýšena o podíly na výnosech.
 

Kapitálové životní pojištění spolu s připojištěním úrazu a zdraví vám zaručí, že nepředvídatelné neštěstí nepřivede vás nebo vaši rodinu do finanční krize.

 

Kdy je vhodné uzavřít kapitálové životní pojištění?

 

Ideálním řešením je uzavřít kapitálové životní pojištění během vašeho ekonomicky aktivního života, kdy jste schopni poskytovat potřebnou pojistnou ochranu. Uspořenou částku na kapitálovém životním pojištění pak můžete využít pro zabezpečení financí ve vašem důchodovém věku.

 

Sjednaní životního ppojiště

 

Kapitálové životní pojištění a jeho výhody

 

  • Během vašeho pojištění máte možnost libovolně upravovat poměr mezi spořící a rizikovou složkou kapitálového životního pojištění, můžete také vkládat mimořádné vklady a vybírat mimořádné výnosy až do zůstatku.
  • Můžete přerušit placení pojistného a sjednat si celou řadu připojištění.
  • Při plnění podmínek daných zákonem o dani z příjmu si navíc můžete snížit svůj daňový základ.
  • Pokud dojde k úmrtí pojištěného během doby pojištění je daná ujednaná pojistná částka vyplacena oprávněné osobě.
     

      Kapitálové životní pojištění v praxi

 

Z již vámi zaplaceného pojistného na kapitálové životní pojištění jsou odečteny náklady na krytí pojistné ochrany a poplatky pojišťovny. Zbylá částka na pojistném slouží k tvorbě určité rezervy pojištění. Pokud dojde k úmrtí klienta, pojišťovna vyplatí určené osobě danou pojistnou částku. V případě dožití bude danému pojištěnému vyplacena pojistná částka a to včetně podílů na výnosech pojišťovny.

 

Pro koho je kapitálové životní pojištění vhodné?

 

  • Kapitálové životní pojištění je vhodné pro ty klienty, kteří chtějí zabezpečit své blízké pro případ smrti.
  • Pro ty, kdo chtějí mít garantovánu částku pro případ dožití.
  • Pro ty, kteří chtějí dlouhodobě a pravidelně zhodnocovat finanční prostředky.

 

Chcete zaslat dotaz na životní pojištění

 

Chcete vědět více o kapitálovém životním pojištění?

 

Využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku se specialistou na životní pojištění, který přesně vám na míru sestaví finanční plán životního pojištění a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.
 

Spočítejte si, kolik získáte v rámci životního pojištění na životní pojištění kalkulačka nebo se podívejte se na životní pojištění srovnání, kde vám názorně ukážeme, které životní pojištění je pro vás to nejlepší. 


TOPlist