Investiční životní pojištění

Vyplňte náš kontaktní formulář

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat náš specialista.

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Email:
Město: *
PSČ: *
Poznámka:

* Povinné položky

 

Nejmodernějším typem životního pojištění je dnes investiční životní pojištění, které si velmi rychle získalo značnou oblibu i u nás v České republice. 
 

Máte zájem o srovnání nejlepších životních pojištění na české trhu?


Kvalitní srovnání životního pojištění lze vytvořit po prvotní konzultaci, kde zjistíme vaše potřeby, připravíme pro vás nejlepší srovnání životního pojištění a vybereme to nejvhodnější právě pro vás. Domluvte si nezávaznou schůzku s odborníkem!

 

Srovnání životního pojištění
 

Investiční životní pojištění spojuje pojistnou ochranu s možností investovat.


Investiční životní pojištění je moderní pojistný produkt, který umožňuje každému z pojistníků plně a svobodně rozhodovat o způsobu investování svých peněz.
 

Vyšší zhodnocení vašich financí s investičním životním pojištěním

 

Investiční životní pojištění nám dává možnost mnohem vyššího zhodnocení než jiné garantované investiční produkty a podobně jako kapitálové životní pojištění nám umožňí vytvoření rezerv pro budoucí a mnohem více finančně náročnější potřeby vašich dětí.


Investiční životní pojištění samozřejmě také zahrnuje pojištění pro případ smrti a zároveň dochází k investování pojistného do podílových fondů, kde veškeré investiční riziko je na straně klienta.
 

    Investiční životní pojištění - míra rizika záleží jen na vás!

 

Typický znak pro investičního životního pojištění je, že nám dává možnost zvolení nabídky z několika investičních fondů, které se liší především předpokládaným zhodnocením finančních prostředků a dále také podstupovanou mírou rizika.

 

Sjednaní životního ppojiště

 

Investiční životní pojištění a jeho výhody

 • Možnost změny poměru finančních prostředků a pojistné ochrany a požadovaným zhodnocením vložených prostředků v závislosti na výši pojistné částky a výši pojistného.
 • Rozložení vašich finančních prostředků v době trvání investičního životního pojištění lze rovněž měnit.
 • Máte možnost vkládat a čerpat finanční prostředky v průběhu pojištění.
 • Sami si můžete zvolit, jak budou vaše peníze investovány a toto rozhodnutí můžete kdykoliv změnit.
 • Kdykoli můžete zvýšit kapitálovou hodnotu životního pojištění např. zaplacením mimořádného pojistného.
 • V průběhu doby pojištění si můžete libovolně zvyšovat nebo snižovat výši pravidelných plateb pojistného v závislosti na vaší současné finanční situaci.
   

    Investiční životní pojištění v praxi

 

Při investičním životním pojištění jde o to, že jedna část z již zaplacených plateb na investiční životní pojištění je spotřebována na pokrytí pojistné ochrany a určité poplatky pojišťovny a druhá část financí je investována, což znamená, že jsou z nich nakoupeny podílové jednotky, které pojišťovna vloží na individuální účet klienta.

V případě úmrtí klienta je podle individuálních podmínek pojišťoven vyplacena pojistná částka nebo aktuální hodnota individuálního účtu invetičního životního pojištění, popřípadě obojí. Pro co nejvyšší zhodnocení a omezení investiční investičního rizika je minimální doporučená doba trvání investičního životního pojištění 10 let.

 

Pro koho je investiční životní pojištění vhodné?

 

 • Investiční živtoní pojištění je vhodné pro ty, kteří chtějí zabezpečit své blízké v případě smrti, kteří chtějí pravidelně
  a dlouhodobě zhodnocovat své finanční prostředky.
 • Pro ty, kteří jsou ochotni akceptovat i vyšší míru rizika na základně zvolené strategie.
 • Pro ty, kteří chtějí libovolně nakládat s uspořenými finančními prostředky a mají zájem aktivně ovlivňovat spořící
  složku pojištění.

 

Chcete zaslat dotaz na životní pojištění

 

Chcete se dozvědět více o investičním životním pojištění?


Využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku se specialistou na životní pojištění, který přesně vám na míru sestaví finanční plán životního pojištění a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.
 

Spočítejte si, kolik získáte v rámci životního pojištění na životní pojištění kalkulačka nebo se podívejte se na životní pojištění srovnání, kde vám názorně ukážeme, které životní pojištění je pro vás to nejlepší. 


 


TOPlist